Nasz sprzęt

ZABUDOWA WUKO

urządzenie do udrażniania i czyszczenia kanalizacji metodą hydrodynamiczną. Ciśnienie do 200BAR powoduje, że jest niezastąpiona przy poważnych zatorach, z którymi może nie poradzić sobie spirala mechaniczna.Idealna do zapchanych studzienek, przykanalików, pionów, poziomów, drenaży.

 

 

 

 

SPIRALA MECHANICZNA

renomowanej firmy niemieckiej ROTHENBERGER przeznaczona do udrażniania i czyszczenia zapchanych misek ustępowych, umywalek, zlewów, pionów, poziomów kanalizacyjnych, odpływów podłogowych. Jej moc oraz mobilność daje możliwość udrożnienia praktycznie każdej sieci kanalizacyjnej w domach, mieszkaniach, budynkach użyteczności publicznej.

 

 

 

MASZYNA DO CZYSZCZENIA ODPŁYWÓW RIDGID

profesjonalna maszyna do udrażniania i czyszczenia wszelkich odpływów. Przeznaoczona do rur o średnicy już od 20mm do 75mm, niezastąpiona w miejscach trudno dostępnych. Charakteryzuje się bardzo giętkimi sprężynami o średnicy 6mm, 8mm, 10mm i obrotach do 600 na mintę.

 

 

 

WYBIERAK DO STUDZIENEK

Do czyszczenia studzienek z piasku, kamieni, liści i gałązek, błota, brudu, tłuszczu, i wszystkich podobnych zanieczyszczeń, niezawodnie i skutecznie.

 

 

 

 

MOTOPOMPA 

Służy do przepompowywania różnego rodzaju zanieczyszczeń. Pompy te mogą być stosowane do odwadniania wykopów, usuwania wody z zalanych piwnic, garaży i studzienek kanalizacyjnych.

 

 

 

 

KAMERA renomowanej firmy ROTHENBERGER  

Wykorzystując kamerę inspekcyjną możemy w sposób szybki i precyzyjny zlokalizować miejsce i przyczynę problemu nieszczelności rur, przecieków kanalizacji, zlokalizować zatory, uszkodzenia itp. Dzięki mobilnemu rejestratorowi o bardzo wysokiej rozdzielczości na życzenie klienta sporządzamy nagranie lub dokumentację fotograficzną z przeprowadzonej inspekcji. Kamera posiada przewód o długości 22m, bez problemu pokonuje kolana 90° (w rurze kanalizacyjnej 50 mm)

 

 

pompa wuko

KARCHER SP6 FLAT

Pompa zanurzeniowa z zasysaniem płaskim umożliwiająca odpompowanie wody nawet do 1mm.

Urządzenie o wydajności 14 000 l/h.