Nasz sprzęt

ZABUDOWA WUKO urządzenie do udrażniania i czyszczenia kanalizacji metodą hydrodynamiczną. Ciśnienie do 200BAR powoduje, że jest niezastąpiona przy poważnych zatorach, z którymi może nie poradzić sobie spirala mechaniczna.Idealna do zapchanych studzienek, przykanalików, pionów, poziomów, drenaży.

 

 

 

 

 

SPIRALA MECHANICZNA renomowanej firmy niemieckiej ROTHENBERGER przeznaczona do udrażniania i czyszczenia zapchanych misek ustępowych, umywalek, zlewów, pionów, poziomów kanalizacyjnych, odpływów podłogowych. Jej moc oraz mobilność daje możliwość udrożnienia praktycznie każdej sieci kanalizacyjnej w domach, mieszkaniach, budynkach użyteczności publicznej.

 

 

 

 

MASZYNA DO CZYSZCZENIA ODPŁYWÓW RIDGID  profesjonalna maszyna do udrażniania i czyszczenia wszelkich odpływów. Przeznaoczona do rur o średnicy już od 20mm do 75mm, niezastąpiona w miejscach trudno dostępnych. Charakteryzuje się bardzo giętkimi sprężynami o średnicy 6mm, 8mm, 10mm i obrotach do 600 na mintę.

 

 

 

 

WYBIERAK DO STUDZIENEK Do czyszczenia studzienek z piasku, kamieni, liści i gałązek, błota, brudu, tłuszczu, i wszystkich podobnych zanieczyszczeń, niezawodnie i skutecznie.

 

 

 

 

 

MOTOPOMPA  Służy do przepompowywania różnego rodzaju zanieczyszczeń. Pompy te mogą być stosowane do odwadniania wykopów, usuwania wody z zalanych piwnic, garaży i studzienek kanalizacyjnych.