Nasz sprzęt

 

pompa wuko pogotowie kanalizacyjne szczecin

ZABUDOWA WUKO NA SAMOCHODZIE RENAULT MASTER

urządzenie do udrażniania i czyszczenia kanalizacji metodą hydrodynamiczną. Ciśnienie do 200BAR powoduje, że jest niezastąpiona przy poważnych zatorach, z którymi może nie poradzić sobie spirala mechaniczna.Idealna do zapchanych studzienek, przykanalików, pionów, poziomów, drenaży.

 

 

 

 

 

 

 

 

wukokret przepychanie rur szczecin ZABUDOWA WUKO NA SAMOCHODZIE OPEL VIVARO ZABUDOWA WUKO NA SAMOCHODZIE OPEL VIVARO

urządzenie na samochodzie, który wjedzie do każdego garażu podziemnego oraz sprawdza się na wąskich uliczkach osiedlowych.Udrożni i wyczyści każdą instalację kanalizacyjną, czy deszczową. Ciśnienie do 200BAR.

 

 

 

 

wukokret czyszczenie kanalizacji szczecin SPIRALA MECHANICZNASPIRALA MECHANICZNA

renomowanej firmy niemieckiej ROTHENBERGER przeznaczona do udrażniania i czyszczenia zapchanych misek ustępowych, umywalek, zlewów, pionów, poziomów kanalizacyjnych, odpływów podłogowych. Jej moc oraz mobilność daje możliwość udrożnienia praktycznie każdej sieci kanalizacyjnej w domach, mieszkaniach, budynkach użyteczności publicznej.

 

 

 

MASZYNA DO CZYSZCZENIA ODPŁYWÓW RIDGID wukokret pogotowie hydrauliczne SzczecinMASZYNA DO CZYSZCZENIA ODPŁYWÓW RIDGID

profesjonalna maszyna do udrażniania i czyszczenia wszelkich odpływów. Przeznaoczona do rur o średnicy już od 20mm do 75mm, niezastąpiona w miejscach trudno dostępnych. Charakteryzuje się bardzo giętkimi sprężynami o średnicy 6mm, 8mm, 10mm i obrotach do 600 na mintę.

 

 

 

KAMERA renomowanej firmy ROTHENBERGER  KAMERA renomowanej firmy ROTHENBERGER wukokret udrażnianie rur szczecin

Wykorzystując kamerę inspekcyjną możemy w sposób szybki i precyzyjny zlokalizować miejsce i przyczynę problemu nieszczelności rur, przecieków kanalizacji, zlokalizować zatory, uszkodzenia itp. Dzięki mobilnemu rejestratorowi o bardzo wysokiej rozdzielczości na życzenie klienta sporządzamy nagranie lub dokumentację fotograficzną z przeprowadzonej inspekcji. Kamera posiada przewód o długości 22m, bez problemu pokonuje kolana 90° (w rurze kanalizacyjnej 50 mm)

 

 

MOTMOTOPOMPA wukokret Udrażnianie instalacji kanalizacyjnej szczecinOPOMPA 

Służy do przepompowywania różnego rodzaju zanieczyszczeń. Pompy te mogą być stosowane do odwadniania wykopów, usuwania wody z zalanych piwnic, garaży i studzienek kanalizacyjnych.

 

 

 

 

pompa wuko wukokret udrażnianie rur szczecin

KARCHER SP6 FLAT

Pompa zanurzeniowa z zasysaniem płaskim umożliwiająca odpompowanie wody nawet do 1mm.

Urządzenie o wydajności 14 000 l/h.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GENERATOR STANLEY wukokret przepychanie rur szczecinGENERATOR STANLEY

Urządzanie przeznaczone do zasilania urządzeń elektrycznych w miejscach oddalonych od źródła zasilania. Lekki, cichy, ale solidny agregat prądotwórczy.

 

 

 

 

WYBIERAK DO STUDZIENEK wukokret pogotowie hydrauliczne SzczecinWYBIERAK DO STUDZIENEK

Do czyszczenia studzienek z piasku, kamieni, liści i gałązek, błota, brudu, tłuszczu, i wszystkich podobnych zanieczyszczeń, niezawodnie i skutecznie.