Nasz sprzęt

WUKO, spirale i inny sprzęt – nasz park maszyn - Szczecin

Świadczenie usług z zakresu czyszczenia i udrażniania kanalizacji deszczowych czy ściekowych wymaga stosowania specjalistycznego sprzętu. Ułatwia on usuwanie zatorów, nalotów i osadów, przyspiesza wykonywanie prac oraz do minimum skraca czas ich realizacji. W naszym parku maszyn mamy zarówno ręczne i elektryczne spirale do przepychania rur w domach prywatnych, jak i urządzenia WUKO do czyszczenia metodą hydrodynamiczną. Zlecenia wykonujemy dla Klientów z miejscowości takich jak Szczecin, Police, Kołbaskowo, Nowogard, Gryfice, Międzyzdroje, Dziwnów, Pobierowo oraz innych w okolicy.

Poniżej prezentujemy sprzęt i maszyny, którymi dysponujemy.

 

pompa wuko pogotowie kanalizacyjne szczecin

ZABUDOWA WUKO NA SAMOCHODZIE RENAULT MASTER

To urządzenie przeznaczone do udrażniania i czyszczenia kanalizacji metodą hydrodynamiczną. Ciśnienie do 200 barów powoduje, że jest niezastąpiona przy poważnych zatorach, z którymi może nie poradzić sobie spirala mechaniczna. Metoda WUKO jest idealna do udrażniania zapchanych studzienek, przykanalików, pionów, poziomów, drenaży.

 

 

 

 

 

 

 

 

wukokret przepychanie rur szczecin ZABUDOWA WUKO NA SAMOCHODZIE OPEL VIVARO ZABUDOWA WUKO NA SAMOCHODZIE OPEL VIVARO

Urządzenie WUKO jest zamontowane na samochodzie, który wjedzie do każdego garażu podziemnego. Sprawdza się też na wąskich uliczkach osiedlowych. Udrożni i wyczyści każdą instalację kanalizacyjną czy deszczową. Ciśnienie do 200 barów.

 

 

 

 

wukokret czyszczenie kanalizacji szczecin SPIRALA MECHANICZNASPIRALA MECHANICZNA

Sprężyna renomowanej firmy niemieckiej ROTHENBERGER jest przeznaczona do udrażniania i czyszczenia zapchanych misek ustępowych, umywalek, zlewów, pionów, poziomów kanalizacyjnych, odpływów podłogowych. Jej moc oraz mobilność dają możliwość udrożnienia praktycznie każdej sieci kanalizacyjnej w domach, mieszkaniach, budynkach użyteczności publicznej.

 

 

 

MASZYNA DO CZYSZCZENIA ODPŁYWÓW RIDGID wukokret pogotowie hydrauliczne SzczecinMASZYNA DO CZYSZCZENIA ODPŁYWÓW RIDGID

Profesjonalna maszyna przeznaczona do udrażniania i czyszczenia wszelkich odpływów. Standardowo stosujemy ją do usuwania zatorów z rur o średnicy już od 20 mm do 75 mm. Jest niezastąpiona w miejscach trudno dostępnych. Charakteryzuje się bardzo giętkimi sprężynami o średnicach 6 mm, 8 mm, 10 mm i obrotach do 600 na minutę.

 

 

 

KAMERA renomowanej firmy ROTHENBERGER KAMERA renomowanej firmy ROTHENBERGER wukokret udrażnianie rur szczecin

Wykorzystując kamerę inspekcyjną, możemy w sposób szybki i precyzyjny zlokalizować miejsce i przyczynę problemu nieszczelności rur, przecieków kanalizacji, zlokalizować zatory, uszkodzenia itp. Dzięki mobilnemu rejestratorowi o bardzo wysokiej rozdzielczości na życzenie klienta sporządzamy nagranie lub dokumentację fotograficzną z przeprowadzonej inspekcji. Kamera jest wyposażona w przewód o długości 22 m, bez problemu pokonuje kolana 90° (w rurze kanalizacyjnej 50 mm)

 

 

MOTMOTOPOMPA wukokret Udrażnianie instalacji kanalizacyjnej szczecinOPOMPA

Urządzenie służy do przepompowywania różnego rodzaju zanieczyszczeń. Pompy te mogą być stosowane do odwadniania wykopów, usuwania wody z zalanych piwnic, garaży i studzienek kanalizacyjnych.

 

 

 

 

pompa wuko wukokret udrażnianie rur szczecin

KARCHER SP6 FLAT

Pompa zanurzeniowa z zasysaniem płaskim charakteryzuje się wydajnością 14 000 l/h. Dzięki temu umożliwia odpompowanie wody nawet do 1 mm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GENERATOR STANLEY wukokret przepychanie rur szczecinGENERATOR STANLEY

Urządzanie jest przeznaczone do zasilania urządzeń elektrycznych w miejscach oddalonych od źródła zasilania. Jest to lekki, cichy, ale solidny agregat prądotwórczy.

 

 

 

 

WYBIERAK DO STUDZIENEK wukokret pogotowie hydrauliczne SzczecinWYBIERAK DO STUDZIENEK

Wybierak jest przeznaczony do czyszczenia studzienek z piasku, kamieni, liści i gałązek, błota, brudu, tłuszczu, i wszystkich podobnych zanieczyszczeń, niezawodnie i skutecznie.